Голодомори в Україні причини та наслідки, жорстокий геноцид Українського народу
Голодомор 1932–1933 років в Україні – одна з найжахливіших національних трагедій та наймасштабніших гуманітарних катастроф в історії людства. Правда про Голодомор тривалий час була під забороною розголошення. Радянська влада намагалася знищити документальні свідчення заподіяного й витравити з людської пам’яті згадки про нього. Здобуття Україною незалежності створило умови для поновлення історичної справедливості. В Україні Голодомор 1932–1933 років визнано геноцидом українського народу та встановлено День пам’яті жертв голодоморів.
Голодомор 1932–1933 рр. в Україні – злочин, скоєний проти українського народу. Вина за загибель мільйонів українців лежить на керівництві Радянського Союзу, Української Соціалістичної Радянської Республіки та Всесоюзної комуністичної партії (більшовиків).
Історичний факт Голодомору 1932–1933 рр. в Україні на офіційному рівні визнали понад 70 країн світу, актом геноциду – 17 країн. Організація Об’єднаних Націй визнала Голодомор 1932–1933 рр. злочином проти людства. Європейський Парламент визнав Голодомор жахливим злочином проти народу України та людяності. Організація з безпеки і співробітництва в Європі вшанувала пам’ять жертв національної трагедії України 1932–1933 рр. та запропонувала всім Парламентам вжити заходів для визнання Голодомору.
Історична правда про скоєний радянським тоталітарним режимом злочин геноциду в Україні у 1932–1933 роках поступово повертається із забуття, сприяючи тим самим відродженню генетичної пам’яті українського народу. Водночас українська трагедія має стати пересторогою для інших країн та народів, які не бажають повторення подібного на своїй території.
Виставка «Голодомор 1932–1933 років в Україні – геноцид українського народу» складається з декількох частин: інформаційних плакатів, матеріалів у виставкових вітринах та відеофільму «музей голодомора Киев».